ПРАВИЛА СПОРТУ

1.1 Ці Правила ставок нерозривно пов'язані з нашими Умовами та положеннями, частиною яких вони є, і прийняття цих Правил є необхідною умовою для реєстрації рахунку. Будь-які терміни, використані у цих Правилах з великої літери, які не визначені, беруть своє значення з Умов.

1.2 Мінімальна сума ставки - 1 гривня.

Максимальна сума ставки залежить від виду спорту, ліги і ставки. Гравець побачить точне значення, вказане в полі білету, де він вводить суму ставки, розміщуючи ставку. Bazabet не дає ніяких гарантій, що будь-яка ставка, розміщена в межах, або на максимальну ставку, буде прийнята.

1.3 Bazabet залишає за собою право відхилити повністю або частково будь-який запит на укладення парі з будь-якої причини і на власний розсуд Компанії. Індивідуальні запити на ставки можуть бути переглянуті, і альтернативна сума або ставка може бути запропоновані на розсуд Компанії.

1.4 Bazabet приймає ставки, зроблені онлайн.

1.5 Bazabet залишає за собою право відмовити / скасувати будь-яку ставку або її частина до початку гри і анулювати неоднозначні ставки без пояснення причин.

1.6 Клієнти не можуть скасувати або змінити ставку після того, як ставка була зроблена і підтверджена.

1.7 Ми також залишаємо за собою право виправляти очевидні помилки шляхом введення коефіцієнтів ставок. У таких випадках ми можемо застосувати переглянуті коефіцієнти для остаточного розрахунку за ставками, зробленими в прематч.

1.8 Ставки приймаються до оголошеного часу початку. Якщо Ставка була прийнята з необережності, яка включає в себе подія після часу початку, якщо тільки це не ставка в Live, тоді матч / ставка будуть оголошені недійсними.

1.9 Незалежно від того, який формат коефіцієнтів ставок вибере Гравець, щоб вони відображалися в обліковому записі Клієнта, всі ставки будуть розраховуватися на основі коефіцієнтів Америки.

1.10 Якщо у Компанії є підстави вважати, що ставка робиться після того, як відомий результат події або після того, як обраний учасник або команда отримали суттєву перевагу (наприклад, оцінка, зняття очок і т.д.), ми залишаємо за собою право анулювати ставку.

1.11 Bazabet залишає за собою право анулювати будь-які ставки від клієнтів, зроблені на будь-який захід, в якому вони якимось чином беруть участь, як учасники, суддя, тренер і т.д.

1.12 Bazabet залишає за собою право утримати платіж і оголосити ставки на подію недійсним, якщо у нас є докази того, що сталося наступне: (1) чесність змагання була поставлена під сумнів або (2) фальсифікація матчу. Докази можуть бути засновані на розмірі, обсягах або стратегії ставок, розміщених в Bazabet.

1.13 Коли захід скасовується, всі відповідні ставки на нього автоматично анулюються, а поставлені суми ставок повертаються на рахунки.

1.14 Якщо матч скасований через травму, погану погоду, проблем з натовпом і т.д., усі ставки, які були прийняті до моменту скасування матчу, залишаються в силі.

Наприклад, якщо в другому таймі буде скасований футбольний матч, то залишаються в силі всі ставки на 1-й тайм.

Більш того, якщо був забитий гол, і ставка на перший ринок заб'є гол, тоді ставки на останній і будь-який інший гол будуть анульовані.

У тенісі: якщо гравець буде виключен через травму в 3-му сеті, всі ставки на перемогу в 1-му і 2-му сетах залишаються в силі.

1.15 Bazabet не несе ніякої відповідальності за друкарські помилки, людські або явні помилки, які призводять до очевидних цінових помилок. У таких випадках, всі ставки вважаються недійсними.

1.16 Велика кількість ставок, які об'єднують різні варіанти на одну і ту саму подію, не приймаються, якщо результат одного впливає або залежить від іншого. Якщо така ставка зроблена помилково, вона буде анульована.

1.17 Bazabet пропонує вам можливість робити ставки на різні глобальні спортивні події, і хоча ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб вся інформація про реальні ставки була точною, можуть бути ситуації, коли така інформація невірна через затримки або з іншої причини.

При перевірці коефіцієнтів ставок у реальному часі, час початку прямих трансляцій або будь-яких інших ринків, на яких проводяться прямі трансляції, будь ласка, майте на увазі, що така інформація надається тільки як орієнтовна, і ми не несемо відповідальності за можливі неточності, які можуть виникнути . Відповідальність за перевірку точності такої інформації на момент публікації лежить виключно на клієнті.

1.18 Офіційний результат є остаточним для цілей розрахунку, за винятком випадків, коли конкретні правила стверджують зворотне. Позиція на подіумі в гонках Гран-прі, церемонія нагородження в легкій атлетиці і будь-яка подібна офіційна церемонія або презентація в інших видах спорту повинні розглядатися як офіційний результат.

1.19 Виграші зараховуються на рахунок Клієнта після підтвердження остаточного результату.

1.20 Bazabet залишає за собою право анулювати будь-які або всі ставки, зроблені будь-якою особою або групою осіб, які діють з метою обману Компанії.

1.21 Bazabet залишає за собою право анулювати будь-яку ставку, яка могла бути прийнята, якщо на рахунку не було достатньо коштів для покриття ставки. Якщо на рахунку недостатньо коштів в результаті депозиту, який був анульований стороною, обробною платіж, Bazabet залишає за собою право скасувати будь-яку ставку, яка могла бути прийнята заднім числом.

1.22 Максимальний загальний виграш для будь-якого клієнта у будь-який календарний день, зроблених ставок в Bazabet, становить ₦ 10,000,000 або еквівалент (далі "Максимальна щоденна виплата")

1.23 Шахрайство і змова:

1.24 Кількість ставок, що містять один і той же вибір, може розглядатися як єдине ціле. Коли це відбувається, всі ставки можуть бути анульовані, крім першої зробленої ставки. Прикладом може служити ситуація, коли одна конкретна вибірка неодноразово включається до складу декілька ставок, що включають інші ставки з мінімальними сумами.

1.25 Якщо є докази того, що серія ставок, кожна з яких містить один і той же (або дуже схожі) вибір/вибори, була зроблена однією і тою ж особою, синдикатом або особами, Bazabet залишає за собою право зробити ставки недійсними і призупинити дію відповідних рахунків. Це правило застосовується як до регульованих, так і до нерегульованих ставок.

1.26 Якщо гравець грав професійно, або в тандемі з іншими Клієнтами, групою і т.д., робив ставки або ставки в координації з іншими Клієнтами, використовуючи той же (або істотно той же) вибір; в цьому випадку Компанія залишає за собою право, на свій розсуд, обмежити загальну максимальну виплату за загальну суму будь-яких таких ставок, зазначену в розділі "Максимальна виплата", одним лімітом в розмірі, що дорівнює сумі, зазначеній вище. Bazabet призначена виключно для індивідуального використання і призначена тільки для особистих розваг.

1.27 Bazabet дозволятиме тільки один рахунок на людину. Будь-які подальші рахунки, відкриті за тим же поштовим індексом / особистими даними / IP-адресою, які пов'язані з будь-яким існуючим рахунком, можуть бути негайно закриті, і будь-які ставки анулюються на розсуд Компанії. Bazabet залишає за собою право вимагати відшкодування будь-яких виграшів, отриманих в результаті порушення правил, а Компанія залишає за собою право утримувати весь або частину балансу і / або відновити з рахунку депозити, виплати, бонуси, будь-які виграші, які були отримані за допомогою цих засобів.