Ставка без ризику

назад
 1. Ставка без ризику це перша ставка "Експрес" з 3-х подій або більше з мінімальним коефіцієнтом 1.50 на кожну подію. Якщо події в експресі розраховані з коефіцієнтом рівним "1", то дані події з експреса виключаються (в експресі має бути не менше 3-х подій розрахованих з коефіцієнтом не рівним "1").
 2. У разі, якщо ваша перша ставка експрес програла і відповідає правилам акції, ви отримаєте бонус, який рівнозначний сумі першої ставки, але не більше 1000 гривень.
 3. Для того щоб взяти участь в акції Вам необхідно звернутися в службу підтримки після здійснення першої ставки, але не пізніше ніж через 7 днів з моменту її розрахунку, надати логін для нарахування бонусу і пройти верифікацію.
 4. Бонус буде нарахований протягом 72 годин з моменту розрахунку першої ставки і виконання умов акції.
 5. Взяти участь в акції можуть тільки нові гравці, які зареєструвалися на сайті BAZABET і зробили першу ставку виконавши всі умови акції.
 6. Термін дії акції: з 1 червня 2019 по 31 грудня 2019 року.
 7. Бонусні кошти, які нараховуються у вигляді фрібета, дійсні протягом 7 днів з моменту нарахування.
 8. Умови ставки з бонусним фрібетом: експрес з 3-х і більше подій з коефіцієнтом не менше 1.60 на кожну подію.
 9. Дана пропозиція діє на одну людину, сім'ю, домашню адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, один платіжний гаманець, комп'ютер, одну IP адресу.
 10. За період акції гравець може отримати одну ставку без ризику.
 11. Компанія зберігає за собою право на перевірку реєстраційних даних і транзакцій. Якщо в ході перевірки буде виявлено, що клієнт використовує заборонені стратегії або шахрайство, в тому числі мультіаккаунтінг, компанія залишає за собою право анулювати бонус клієнта.
 12. Беручи участь в акції, клієнт погоджується з умовами, а також із загальними правилами і положеннями BAZABET.
 13. У разі виграшу з використанням бонусу, сума бонусної ставки буде вирахувана з виграшу. Приклад: експрес ставка 100 грн на 3 події з коефіцієнтами 2.0, 1.6 і 2.4. Розрахунок: (100x2.0x1.6x2.4) = 768 грн, на рахунок компанії повертається сума бонусної ставки - 100 гривень. Фактичний виграш гравця - 668 грн.
 14. В акції можуть брати участь ставки на події прематч і Live.